Kupować ALS71A332DA100 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| napięcie znamionowe: | 100V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 1.417" Dia (36.00mm) |
| Seria: | ALS71 |
| tętnienia prądu: | 6.6A @ 100Hz |
| Polaryzacja: | Polar |
| Package / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Inne nazwy: | 399-14321 A490FB332M100A |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | ALS71A332DA100 |
| Żywotność @ Temp.: | 11000 Hrs @ 85°C |
| Główny odstęp: | 0.504" (12.80mm) |
| Impedancja: | 81 mOhm |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 2.126" (54.00mm) |
| Rozszerzony opis: | 3300µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 99 mOhm @ 100Hz 11000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 99 mOhm @ 100Hz |
| Opis: | CAP ALUM 3300UF 20% 100V SCREW |
| Pojemność: | 3300µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |