Kupować AD8391AR-REEL z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 3 V ~ 12 V |
|---|---|
| Rodzaj: | Driver |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-SOIC |
| Seria: | - |
| Protokół: | xDSL |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Inne nazwy: | AD8391AR-REELDKR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba kierowców / odbiorników: | 2/0 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | AD8391AR-REEL |
| Rozszerzony opis: | 2/0 Driver xDSL 8-SOIC |
| Dupleks: | - |
| Opis: | IC XDSL LINE DVR W/PWR DN 8-SOIC |
| Szybkość przesyłania danych: | - |
| Email: | [email protected] |