Kupować 82550060 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 12V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 9.6V |
| Napięcie warystora (maks.): | 14.4V |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Inne nazwy: | 732-2543-2 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount, MLCV |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksymalna V DC: | 9VDC |
| Maksymalna V AC: | 6VAC |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | 82550060 |
| Energia: | 0.10J |
| Opis: | VARISTOR 12V 80A 0805 |
| Prąd - przepięcia: | 80A |
| Pojemność @ Częstotliwość: | 1180pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |