Kupować 784778220 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±20% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 7332 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| Zastawianie: | Shielded |
| Seria: | WE-PDA |
| oceny: | AEC-Q200 |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Nonstandard, 4 Lead |
| Inne nazwy: | 732-6747-2 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Ferrite |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | 784778220 |
| Indukcyjność: | 22µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.138" (3.50mm) |
| Częstotliwość - Test: | 100kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 17.2MHz |
| Rozszerzony opis: | 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.55A 187 mOhm Max Nonstandard, 4 Lead |
| Opis: | FIXED IND 22UH 1.55A 187 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 187 mOhm Max |
| Aktualna ocena: | 1.55A |
| Obecny - Nasycenie: | 1.6A |
| Email: | [email protected] |