Kupować 78438335220 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Molded |
|---|---|
| Tolerancja: | ±30% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 3015 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Zastawianie: | Shielded |
| Seria: | WE-MAIA |
| oceny: | AEC-Q200 |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Inne nazwy: | 732-6945-2 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Iron Alloy |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | 78438335220 |
| Indukcyjność: | 22µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Częstotliwość - Test: | 100kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 12MHz |
| Rozszerzony opis: | 22µH Shielded Molded Inductor 600mA 1.04 Ohm Max 1212 (3030 Metric) |
| Opis: | FIXED IND 22UH 600MA 1.04 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.04 Ohm Max |
| Aktualna ocena: | 600mA |
| Obecny - Nasycenie: | 1.6A |
| Email: | [email protected] |