Kupować 784383340068 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Molded |
|---|---|
| Tolerancja: | ±30% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 3012 |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Zastawianie: | Shielded |
| Seria: | WE-MAIA |
| oceny: | AEC-Q200 |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1212 (3030 Metric) |
| Inne nazwy: | 732-6926-2 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Iron Alloy |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | 784383340068 |
| Indukcyjność: | 680nH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Częstotliwość - Test: | 100kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 100MHz |
| Rozszerzony opis: | 680nH Shielded Molded Inductor 3.5A 43.2 mOhm Max 1212 (3030 Metric) |
| Opis: | FIXED IND 680NH 3.5A 43.2 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 43.2 mOhm Max |
| Aktualna ocena: | 3.5A |
| Obecny - Nasycenie: | 7.7A |
| Email: | [email protected] |