74VHC16240TTR
Part Number:
74VHC16240TTR
Producent:
ST
Opis:
IC INVERTER QUAD 4-INPUT 48TSSOP
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
17317 Pieces
Arkusz danych:
74VHC16240TTR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 74VHC16240TTR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Dostawa:2 V ~ 5.5 V
Dostawca urządzeń Pakiet:48-TSSOP
Seria:74VHC
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Typ wyjścia:Push-Pull
Inne nazwy:497-2924-2
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C (TA)
Ilość elementów:4
Ilość bitów na element:4
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):3 (168 Hours)
Numer części producenta:74VHC16240TTR
Logic Type:Buffer, Inverting
Typ wejścia:-
Rozszerzony opis:Buffer, Inverting Element 4 Bit per Element Push-Pull Output 48-TSSOP
Opis:IC INVERTER QUAD 4-INPUT 48TSSOP
High Output, Niska - Bieżąca:8mA, 8mA