Kupować 74477520 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Rodzaj: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerancja: | ±10% |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | - |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm) |
| Zastawianie: | Unshielded |
| Seria: | WE-PD2 |
| oceny: | - |
| P @ Częstotliwość: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Inne nazwy: | 732-1292-2 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiał - Rdzeń: | Ferrite |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 16 Weeks |
| Numer części producenta: | 74477520 |
| Indukcyjność: | 100µH |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Częstotliwość - Test: | 1kHz |
| Częstotliwość - samorezonansowa: | 8MHz |
| Rozszerzony opis: | 100µH Unshielded Wirewound Inductor 770mA 430 mOhm Max Nonstandard |
| Opis: | FIXED IND 100UH 770MA 430 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 430 mOhm Max |
| Aktualna ocena: | 770mA |
| Obecny - Nasycenie: | 860mA |
| Email: | [email protected] |