Kupować 7170.0470 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie: | - |
|---|---|
| Termination Style: | PC Pin |
| Seria: | 231660 |
| Orientacja: | Horizontal |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | PCB |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | 7170.0470 |
| Typ bezpiecznika: | Clip |
| Typ bezpiecznika: | Cartridge |
| Rozmiar bezpiecznika: | 0.406" Dia (10.3mm x 38mm) |
| Do użytku z / Podobne produkty: | MIDGET |
| Rozszerzony opis: | Fuse Clip 20A 1 Circuit Cartridge PCB |
| Opis: | FUSE CLIP CARTRIDGE 20A PCB |
| Aktualna ocena: | 20A |
| Materiał styków: | Bronze |
| Kontakt Finish: | Tin |
| Email: | [email protected] |