50YXJ220MCA10X16
50YXJ220MCA10X16
Part Number:
50YXJ220MCA10X16
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Arkusz danych:
1.50YXJ220MCA10X16.pdf2.50YXJ220MCA10X16.pdf
Wprowadzenie
Kupować 50YXJ220MCA10X16 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:YXJ
tętnienia prądu:1.05A
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:1189-1423
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:50YXJ220MCA10X16
Żywotność @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:84 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.689" (17.50mm)
Rozszerzony opis:220µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Pojemność:220µF