4700-009MLF
4700-009MLF
Part Number:
4700-009MLF
Producent:
CTS Electronic Components
Opis:
FILTER LC(PI) 0.1UH/470PF SMD
Arkusz danych:
4700-009MLF.pdf
Wprowadzenie
Kupować 4700-009MLF z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:100V
wartości:L = 0.1µH, C = 470pF
Rodzaj:Low Pass
Technologia:LC (Pi)
Rozmiar / Wymiar:0.315" L x 0.090" W (8.00mm x 2.29mm)
Seria:4700
Resistance - Kanał (Ohm):-
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:Pill, Square
Inne nazwy:410-1197-6
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Liczba kanałów:1
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:4700-009MLF
Wysokość:0.095" (2.41mm)
filtr Kolejność:3rd
Rozszerzony opis:LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel L = 0.1µH, C = 470pF 10A Pill, Square
Ochrona ESD:No
Opis:FILTER LC(PI) 0.1UH/470PF SMD
Aktualny, bieżący:10A
Center / częstotliwość graniczna filtru:-
tłumienie Wartość:16dB @ 100MHz