450HXC180MEFCSN35X25
450HXC180MEFCSN35X25
Part Number:
450HXC180MEFCSN35X25
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Arkusz danych:
1.450HXC180MEFCSN35X25.pdf2.450HXC180MEFCSN35X25.pdf
Wprowadzenie
Kupować 450HXC180MEFCSN35X25 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:HXC
tętnienia prądu:1.61A
Polaryzacja:-
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza:-25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:450HXC180MEFCSN35X25
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.063" (27.00mm)
Rozszerzony opis:180µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Pojemność:180µF