400BXW180MEFR18X40
400BXW180MEFR18X40
Part Number:
400BXW180MEFR18X40
Producent:
Rubycon
Opis:
CAP ALUM 180UF 20% 400V T/H
Arkusz danych:
1.400BXW180MEFR18X40.pdf2.400BXW180MEFR18X40.pdf
Wprowadzenie
Kupować 400BXW180MEFR18X40 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:400V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.709" Dia (18.00mm)
Seria:BXW
tętnienia prądu:1.04A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:1189-3174
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:16 Weeks
Numer części producenta:400BXW180MEFR18X40
Żywotność @ Temp.:12000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 180UF 20% 400V T/H
Pojemność:180µF