2220J2000123FFT
Part Number:
2220J2000123FFT
Opis:
CAP CER 0.012UF 200V C0G 2220
Arkusz danych:
2220J2000123FFT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 2220J2000123FFT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Seria:-
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:2220 (5750 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:2220J2000123FFT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.012µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Opis:CAP CER 0.012UF 200V C0G 2220
Pojemność:0.012µF