1812Y5000823MDT
Part Number:
1812Y5000823MDT
Opis:
CAP CER 0.082UF 500V X7R 1812
Arkusz danych:
1812Y5000823MDT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1812Y5000823MDT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:500V
Tolerancja:±20%
Grubość (maks):0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1812 (4532 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1812Y5000823MDT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.082µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Opis:CAP CER 0.082UF 500V X7R 1812
Pojemność:0.082µF