1812J2000392KDT
Part Number:
1812J2000392KDT
Opis:
CAP CER 3900PF 200V X7R 1812
Arkusz danych:
1812J2000392KDT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1812J2000392KDT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.098" (2.50mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Seria:-
oceny:AEC-Q200
Opakowania:-
Package / Case:1812 (4532 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1812J2000392KDT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:3900pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Opis:CAP CER 3900PF 200V X7R 1812
Pojemność:3900pF