1808Y2000221KDT
Part Number:
1808Y2000221KDT
Opis:
CAP CER 220PF 200V X7R 1808
Arkusz danych:
1808Y2000221KDT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1808Y2000221KDT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:AEC-Q200
Opakowania:-
Package / Case:1808 (4520 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1808Y2000221KDT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:220pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Opis:CAP CER 220PF 200V X7R 1808
Pojemność:220pF