1808Y0250102JDR
Part Number:
1808Y0250102JDR
Opis:
CAP CER 1000PF 25V X7R 1808
Arkusz danych:
1808Y0250102JDR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1808Y0250102JDR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:25V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:AEC-Q200
Opakowania:-
Package / Case:1808 (4520 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1808Y0250102JDR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:1000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Opis:CAP CER 1000PF 25V X7R 1808
Pojemność:1000pF