1808Y0250100KFT
Part Number:
1808Y0250100KFT
Producent:
Knowles / Syfer
Opis:
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1808
Arkusz danych:
1808Y0250100KFT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1808Y0250100KFT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:25V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:-
Opakowania:-
Package / Case:1808 (4520 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:1808Y0250100KFT
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:10pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Opis:CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 1808
Pojemność:10pF