1808J2000270JFT
Part Number:
1808J2000270JFT
Opis:
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1808
Arkusz danych:
1808J2000270JFT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1808J2000270JFT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria:-
oceny:-
Opakowania:-
Package / Case:1808 (4520 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1808J2000270JFT
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:27pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Opis:CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1808
Pojemność:27pF