1808J1000823KDT
Part Number:
1808J1000823KDT
Opis:
CAP CER 0.082UF 100V X7R 1808
Arkusz danych:
1808J1000823KDT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1808J1000823KDT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:100V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Seria:-
oceny:AEC-Q200
Opakowania:-
Package / Case:1808 (4520 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1808J1000823KDT
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:0.082µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Opis:CAP CER 0.082UF 100V X7R 1808
Pojemność:0.082µF