16SVP39M
16SVP39M
Part Number:
16SVP39M
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD
Wprowadzenie
Kupować 16SVP39M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Rodzaj:Polymer
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:OS-CON™, SVP
Ripple Current - niska częstotliwość:81mA @ 120Hz
Pulsujący prąd - wysoka częstotliwość:1.62A @ 100kHz
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial, Can - SMD
Inne nazwy:P16464TR
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:16SVP39M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:-
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.236" (6.00mm)
Rozszerzony opis:39µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):50 mOhm
Opis:CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V SMD
Pojemność:39µF