1210Y5000561MXR
Part Number:
1210Y5000561MXR
Opis:
CAP CER 1210
Arkusz danych:
1210Y5000561MXR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1210Y5000561MXR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:500V
Tolerancja:±20%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1210Y5000561MXR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:560pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric)
Opis:CAP CER 1210
Pojemność:560pF