1210Y2000222JDR
Part Number:
1210Y2000222JDR
Opis:
CAP CER 2200PF 200V X7R 1210
Arkusz danych:
1210Y2000222JDR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1210Y2000222JDR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:AEC-Q200
Opakowania:-
Package / Case:1210 (3225 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1210Y2000222JDR
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:2200pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Opis:CAP CER 2200PF 200V X7R 1210
Pojemność:2200pF