1210Y1000102FCT
Part Number:
1210Y1000102FCT
Opis:
CAP CER 1210
Arkusz danych:
1210Y1000102FCT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1210Y1000102FCT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:100V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Seria:FlexiCap™
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1210Y1000102FCT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Opis:CAP CER 1210
Pojemność:1000pF