1210J2004P70CFR
Part Number:
1210J2004P70CFR
Opis:
CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 1210
Arkusz danych:
1210J2004P70CFR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1210J2004P70CFR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±0.25pF
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1210J2004P70CFR
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:4.7pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Opis:CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 1210
Pojemność:4.7pF