1210J1K20101FCT
Part Number:
1210J1K20101FCT
Opis:
CAP CER 1210
Arkusz danych:
1210J1K20101FCT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1210J1K20101FCT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:1200V (1.2kV)
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.079" (2.00mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case:1210 (3225 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1210J1K20101FCT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:100pF ±1% 1200V (1.2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
Opis:CAP CER 1210
Pojemność:100pF