1206J2000470JFR
1206J2000470JFR
Part Number:
1206J2000470JFR
Producent:
Knowles / Syfer
Opis:
CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1206
Arkusz danych:
1206J2000470JFR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1206J2000470JFR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:200V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.063" (1.60mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria:-
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:1206 (3216 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:8 Weeks
Numer części producenta:1206J2000470JFR
Lead Style:-
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:47pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Opis:CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1206
Pojemność:47pF