1111J5000220JQT
Part Number:
1111J5000220JQT
Opis:
CAP CER 22PF 500V C0G/NP0 1111
Arkusz danych:
1111J5000220JQT.pdf
Wprowadzenie
Kupować 1111J5000220JQT z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:500V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):0.070" (1.78mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Package / Case:1111 (2828 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:1111J5000220JQT
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:22pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
Opis:CAP CER 22PF 500V C0G/NP0 1111
Pojemność:22pF