0603J2500151KDR
Part Number:
0603J2500151KDR
Opis:
CAP CER 150PF 250V X7R 0603
Arkusz danych:
0603J2500151KDR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0603J2500151KDR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:250V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):0.031" (0.80mm)
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria:-
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:0603J2500151KDR
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable, High Temperature
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:150pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Opis:CAP CER 150PF 250V X7R 0603
Pojemność:150pF