0603J2500151FCR
Part Number:
0603J2500151FCR
Opis:
CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 0603
Arkusz danych:
0603J2500151FCR.pdf
Wprowadzenie
Kupować 0603J2500151FCR z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:250V
Tolerancja:±1%
Grubość (maks):0.031" (0.80mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Seria:-
oceny:-
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:0603 (1608 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Numer części producenta:0603J2500151FCR
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Epoxy Mountable
Współczynnik awaryjności:-
Rozszerzony opis:150pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Opis:CAP CER 150PF 250V C0G/NP0 0603
Pojemność:150pF