Kupować 0259001.M z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 125V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 125V |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.315" Dia x 0.512" L (8.00mm x 13.00mm) |
| Seria: | 259 |
| Czas odpowiedzi: | Fast |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Can, Horizontal |
| Inne nazwy: | 0259001 0259001. 0259001M F1317 T259001 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 90°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Temperatura topnienia I²t: | 0.256 |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 11 Weeks |
| Numer części producenta: | 0259001.M |
| Typ bezpiecznika: | Board Mount |
| cechy: | Intrinsically Safe |
| Opis: | FUSE BRD MNT 1A 125VAC/VDC RAD |
| Odporność na zimno DC: | 0.128 Ohm |
| Aktualna ocena: | 1A |
| Klasa: | - |
| Zdolność @ Napięcie znamionowe: | 50A AC, 300A DC |
| Zatwierdzenia: | Baseefa, UR |
| Aplikacje: | Hazardous Locations |
| Email: | [email protected] |